Darmowe certyfikaty SSL Są 2 produkty.

Każdy lubi wiedzieć za co płaci, dlatego proponujemy naszym Klientom możliwość darmowego testowania wybranych certyfikatów SSL przez 30, 90 a nawet 365 dni! Oddajemy do Państwa dyspozycji między innymi Certyfikat Secure It Free polskiego wystawcy Domeny SSL, który tworzy narzędzia zabezpieczające w oparciu o wyśrubowane światowe normy ochrony danych. Oferujemy ponadto darmowe roczne testowanie Certyfikatu Secure E-mail od Comodo, który zabezpiecza pocztę elektroniczną i zapewnia prywatność korespondencji. W naszej ofercie znaleźć można tylko sprawdzone rozwiązania od renomowanych wystawców.

Co zyskujemy testując wybrane narzędzia? Dzięki możliwości przetestowania certyfikatów SSL możemy optymalnie dopasować typ zabezpieczenia do konkretnych potrzeb kontrahenta. Gwarantujemy minimum formalności i brak jakichkolwiek opłat przez cały okres testowania produktu. Co ważne, Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z instalacją certyfikatu na serwerze. 

  • 0,00 zł
    Kup teraz by zaoszczędzić

    Oferujemy możliwość bezpłatnego, miesięcznego testowania certyfikatu Secure IT FREE, dzięki czemu można dopasować certyfikat do indywidualnych potrzeb klienta - DV, OV, dla pojedynczej domeny etc. Certyfikat jest rozpoznawany przez 99,9% przeglądarek.INSTALACJA CERTYFIKATU NA SERWERZE GRATIS ! 

  • 0,00 zł
    Kup teraz by zaoszczędzić

    W ofercie firmy CERTYFIKAT SUPERFAST FREE SSL wypróbujesz bezpłatnie i to przez 90 dni! Tak długie testowanie zapewni przede wszystkim bezpieczny transfer danych dla Twojej domeny, a także następnie optymalny wybór narzędzia chroniącego witrynę internetową - dla pojedynczej domeny, lub dla wielu domen, w zależności od tego, jakie są wymagania klienta....

Pokaż od 1 - 2 do 2 przedmiotów
Góra