RapidSSL

Gdy nie wiadomo, jaki certyfikat ssl wybrać do sklepu internetowego, zawsze polecamy naszym Klientom certyfikat RapidSSL. Jest to optymalne rozwiązanie, które nie wymaga wielkich nakładów finansowych, idealnie nadaje się zaś do obsługi niewielkich transakcji finansowych. Raczej nie jest to lider wśród certyfikatów ssl dla banków (dla takich podmiotów mamy dużo bardziej zaawansowane rozwiązania), za to jest to idealny certyfikat ssl do sklepu internetowego. Gwarantujemy, że produkt ten będzie doskonale spełniał swą rolę w zakresie ochrony danych i zabezpieczania płatności internetowych, polecamy więc jego wybór wszystkim, którzy chcą solidnego zabezpieczenia dla swego sklepu lub dokonywanych przez siebie zakupów. W dodatku oferujemy jego darmową instalację na serwerze.


Wielką zaletą, jaką posiada certyfikat RapidSSL, jest jego niska cena, która w naszej ofercie jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Idzie ona w parze z optymalnym poziomem zabezpieczeń, jest to więc doskonały wybór dla osób poszukujących skuteczności i oszczędności w jednym.

Pokaż od 1 - 2 do 2 przedmiotów
  • 62,03 zł
    Kup teraz by zaoszczędzić

    Certyfikat RapidSSL to idealne narzędzie służące do zabezpieczenia pojedynczej nazwy domenowej. Doskonale sprawdza się również w przypadku stron o charakterze niekomercyjnym.  INSTALACJA CERTYFIKATU NA SERWERZE GRATIS ! 

  • 588,36 zł
    Kup teraz by zaoszczędzić

    Certyfikat SSL RapidSSL Wildcard o typie walidacji DV jest kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami i systemami operacyjnymi, między innymi z Chrome, Firefox, IE, Opera, Safari, iOS, Android, Windows 10 Mobile czy BlackBerry 10. INSTALACJA CERTYFIKATU NA SERWERZE GRATIS !

Pokaż od 1 - 2 do 2 przedmiotów
Góra