Swisssign

Na całym świecie znana jest szwajcarska jakość i solidność. Dotyczy to także niezawodnych i należących do najlepszych na rynku certyfikatów bezpieczeństwa Swissign, których nie mogło zabraknąć również w naszej ofercie. Możemy polecić je wszystkim poszukującym maksymalnie bezpiecznych certyfikatów ssl. Znakomicie nadają się one do szyfrowania oprogramowania, poczty elektronicznej czy domeny, polecamy je więc jako certyfikat dla strony internetowej, certyfikat ssl dla sklepu internetowego czy certyfikaty ssl dla banków. Dużą zaletą oferty firmy Swissign jest fakt, iż można w niej znaleźć zarówno zabezpieczenia dla jednej domeny, jak i typu Wildcard, które również posiadamy w naszym asortymencie. Gdy wybór jest trudny i nie zdecydowali Państwo, jaki certyfikat ssl wybrać, a pożądana jest najwyższa jakość zabezpieczeń oraz niezawodność, certyfikaty Swissign będą najlepszym wyborem. Mimo, iż certyfikaty ssl Swissign nie są określane jako tanie certyfikaty ssl, bardzo dbamy, by dostarczać naszym Klientom najlepsze produkty w przystępnych cenach.

Pokaż od 1 - 2 do 2 przedmiotów
  • 576,92 zł
    Kup teraz by zaoszczędzić

    Certyfikat SwissSign SSL Silver to jedno z najlepszych dostępnych na rynku zabezpieczeń serwisów internetowych. Obsługiwany jest przez najpopularniejsze przeglądarki, tj. Google Chrome, Operę czy Firefox. Certyfikat ten zabezpiecza pojedynczą nazwę domenową. Przeznaczony jest do szyfrowania połączeń dla stron komercyjnych i prywatnych. INSTALACJA...

  • 1 588,09 zł
    Kup teraz by zaoszczędzić

    Certyfikat SwissSign SSL Silver Wildcard typu DV jest rozpoznawany przez wszystkie popularne przeglądarki: IE, Opera 9.5+, Apple Safari, Google Chrome czy Mozilla Firefox. SSL tego certyfikatu jest zgodny z wymaganiami Facebook Apps. Certyfikat wystawiany jest na 1,2 lub 3 lata. INSTALACJA CERTYFIKATU NA SERWERZE GRATIS ! 

Pokaż od 1 - 2 do 2 przedmiotów
Góra